Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Technika Budowlana

( ilość produktów: 47 )

Szeroki asortyment produktów do techniki budowlanej zapewniają elementy niezbędne przy pracach związanych w budownictwie. Produkty te znajdują zastosowanie w większości sektorów budownictwa. 

Produkty znajdą swoje zastosowanie:

 • podczas zbrojeniu elementów monolitycznych, 
 • podczas estetycznym zabezpieczaniu szczelin dylatacyjnych, 
 • podczas podparciu elementów konstrukcyjnych i przejazdowych w obiektach inżynieryjnych, 
 • podczas montażu wind,
 • podczas łączenia elementów konstrukcyjnych betonowych w złączach
 •  przy łączeniu elementów konstrukcyjnych betonowych w złączach dylatacyjnych

W ofercie znajdują się m.in.:

 • elementy do montażu wind
 • łożyska mostowe
 • Podkładki elastomerowe i folie ślizgowe
 • profile dylatacyjne
 • zbrojenie odginane comax

 

Elementy do montażu wind:

Elementy do montażu wind to kompletny system przeznaczony do zabezpieczania pracującego personelu przed upadkiem, a także do tymczasowego zawieszenia obciążeń roboczych w pracach montażowych i konserwacyjnych. Wykonanie z wysokiej jakości stali zapewnia odpowiednią klasę obciążenia, podnosząc tym samym współczynnik bezpieczeństwa przyjęty we wstępnej fazie projektowania. Zestaw do montażu wind umożliwia bezpieczną instalację urządzeń podnoszących, kabiny windy, silników, ograniczników prędkości oraz pozostałych komponentów używanych podczas montażu lub konserwacji windy.

 

Łożyska mostowe:

Łożyska mostowe elastomerowe stanowią podparcie elementów konstrukcyjnych i przejazdowych w obiektach inżynieryjnych np. mosty, wiadukty, kładki dla pieszych. Łożyska elastomerowe wytwarzane są w procesie wulkanizacji z wysokogatunkowej mieszanki kauczuku. Zatopiona blacha zbrojeniowa ze stali nadają odpowiedniej sztywności łożyska. Łożysko elastomerowe przesuwne charakteryzuje się dowolnością konstrukcji a także długą żywotnością. Łożyska stalowe mostowe są elementami nośnymi o dużym znaczeniu w stabilizacji mostów i obiektów budowlanych.

 

Podkładki elastomerowe i folie ślizgowe:

Podkładki elastomerowe i folie ślizgowe przeznaczone są do łączenia elementów konstrukcyjnych betonowych w złączach dylatacyjnych. Elastomery wykonane są z wysokiej gatunkowo jakości kauczuków, zdolnych do przekazywania wysokich obciążeń w złączu a także przemieszczeń o małym współczynniku tarcia. W zależności od zastosowania wyróżniamy podkładki elastomerowe pasmowe i punktowe. 

 

Profile dylatacyjne:

Profile dylatacyjne to rozwiązanie systemowe przeznaczone do estetycznego zabezpieczania szczelin dylatacyjnych w obiektach inżynierii budowlanej. Dylatacje konstrukcyjne należy stosować z odpowiednimi systemami profili zapewniających funkcjonalność, przenoszenie obciążeń, szczelność, a także estetyczne wykończenie szczeliny dylatacyjnej.

 

Zbrojenie odginane COMAX:

Zbrojenie odginane COMAX przeznaczone jest do łączenia elementów monolitycznych w celu zapewnienia ciągłości zbrojenia. System zbrojenia betonu stosuje się w połączeniach ściennych i stropowych elementów konstrukcyjnych w różnych fazach budowy. Dostępne jest kilka różnych wariantów szerokości i profili, pozwalając zaprojektować optymalne połączenia monolityczne zgodnie z wymogami lub indywidualnymi preferencjami.

pixel