Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Opryskiwacze budowlane i przemysłowe

( ilość produktów: 1 )

Opryskiwacze budowlane i przemysłowe przeznaczone są do trudnych i wymagających środowisk pracy w których stosowane są substancje oleiste i chemiczne. Spryskiwacze do oleju spełniają rygorystyczne wymagania dotyczące jakości, bezpieczeństwa, funkcjonalności i wyposażenia. Oprócz wysokiej trwałości i niezawodności muszą również wykazywać odporność na agresywne substancje chemiczne i media oleiste. Specjalnie zastosowane wyposażenie w postaci olejoodpornych uszczelek pozwala na swobodną pracę bez konieczności stosowania dodatkowych ochronnych elementów. 

Opryskiwacze ciśnieniowe w sektorze budowlanym i przemysłowym wykorzystywane są do nakładania preparatów antyadhezyjnych na powierzchnię deskowania, impregnatów do zabezpieczania elewacji oraz płynów do pielęgnacji i konserwacji betonu. Spryskiwacze do szalunków są alternatywnym rozwiązaniem w przypadku nakładanie preparatów przy pomocy pędzla i wałków na poszycie szalunku. 

Możliwe inne zastosowanie:

  • przemysł petrochemiczny
  • zakłady prefabrykacji

Zalety stosowania opryskiwaczy budowlanych:

  • szybkie i łatwe nakładanie
  • oszczędność środka aplikującego
  • równomierne nakładanie preparatów
  • brak kontaktu ze spryskiwanym elementem

Budowa opryskiwaczy budowlanych

Opryskiwacze przemysłowe zbudowane są z najwyższych jakości materiałów. W zależności od rodzaju opryskiwacza ciśnieniowego dostępne są zbiorniki wykonane z tworzywa sztucznego, stali pokrytej tworzywem i ze stali nierdzewnej. Pojedynczy opryskiwacz olejowy wyposażony jest w kompletny zestaw z pompką ciśnieniową, lancą, wężem oraz dodatkowymi częściami i uszczelkami. W ofercie dostępne są opryskiwacze budowlane w zbiornikach 5L, 7L oraz 10L. 

pixel