Listwa trójkątna z pasem fazująca dreikant L15mm L-2,5m z piórem - 100 mb (40 szt)
- Wymiar: 15 mm
Darmowa dostawa już od 300zł brutto Inpost paczkomaty > dowiedz się wiecej
Listwa trójkątna z piórem fazująca Dreikant o wymiarach 10 mm i długości 2,5 m to niezastąpiony element w pracach szalunkowych, umożliwiający precyzyjne fazowanie narożników ścian, słupów oraz innych elementów betonowych. Dzięki zastosowaniu tej listwy uzyskuje się estetyczne i trwałe wykończenie krawędzi pod kątem 45°, co zapobiega ich uszkodzeniom oraz poprawia walory wizualne konstrukcji.
Dodatkowe pióro zapewnia lepszą stabilność i łatwiejszy montaż listwy w szalunku, co przekłada się na większą precyzję wykonania oraz oszczędność czasu podczas prac budowlanych.

Produkt wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (PVC), charakteryzującego się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Listwa jest jednorazowego użytku i pozostaje w konstrukcji po zakończeniu betonowania, co eliminuje konieczność jej demontażu.
Specyfikacja techniczna:
Listwa trójkątna z piórem fazująca Dreikant 10x10 mm to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów poszukujących efektywnych i estetycznych metod wykończenia narożników w konstrukcjach betonowych. Jej zastosowanie przyczynia się do zwiększenia trwałości oraz estetyki wykonanych elementów.
Warianty produktu
Podkładki dystansowe do szklenia okien to wytrzymałe elementy montażowe zapewniające prawidłowe ułożenie i stabilizację pakietu szybowego, równomierne rozłożenie ciężaru oraz eliminację naprężeń, co gwarantuje szczelność, trwałość i bezpieczne użytkowanie okien w systemach PVC, aluminiowych i drewnianych.
Proszę Zaloguj się najpierw.
Zaloguj się
Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.
Zaloguj się